Dark RangeMAX WRT 302 Router ve Repeater Kurulumu
Dark RangeMAX WRT 302 Router ve Repeater Kurulumu

Dark RangeMAX WRT 302 Router ve Repeater Kurulumu

Dark RangeMAX WRT 302 Router ve Repeater Kurulumu, Dark RangeMAX WRT 302 Router ve Repeater Kurulumu Nasıl Yapılır, Dark RangeMAX WRT 302 Router ve Repeater Kurulumu Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir, Dark RangeMAX WRT 302 Router ve Repeater Kurulumu Resimli Anlatım, Dark RangeMAX WRT 302 Router ve Repeater Kurulumu Hakkında Bilinmesi Gerekenler, Dark RangeMAX WRT 302 Router, Dark RangeMAX WRT 302 Repeater

Dark RangeMAX WRT 302 Router Kurulumu için ana modeminize kablo bağlantılarını yapıyoruz. Bilgisayarınızın kablosuz ağlar kısmından WRT302 isim ağa bağlanarak şifre kısmına 12345678 yazarak Dark RangeMAX WRT 302 e bağlanıyoruz. Bağlantı sağladıktan sonra bilgisayarımızdan boş bir internet sayfası açarak sayfanın üst kısmında yer alan adres satırına 192.168.1.1 yazarak enter tuşu ile arayüz ekranına giriş yapıyoruz.

192Karşımıza çıkan ekranda giriş bilgilerine küçük harflerle admin yazarak Oturum açın butonu ile arayüze giriş yapıyoruz.

Dark RangeMAX WRT 302 Router ve Repeater Kurulumu

Dark RangeMAX WRT 302 arayüz ekranı açıldıktan sonra ekrandaki Yönlendirici seçeneğini seçiyoruz.

Ağ İsmi(SSID) ve Şifre kısımlarına kullanmak istediğiniz ağ adı ve şifremizi yazıyoruz.

Bağlantı tipi kısmını Otomatik(DHCP) olarak seçtikten sonra Kaydet/Uygula butonu ile ayarları kaydediyoruz.

Dark RangeMAX WRT 302 Router ve Repeater KurulumuDark RangeMAX WRT 302 Repeater Kurulumu için yukarıda belirtildiği şekilde arayüz ekranına giriyoruz. Açılan ekranda Tekrarlayıcı kısmını seçiyoruz. Tekrarlayıcı modu ile ana modemden gelen kablosuz ağ sinyalini genişletebilirsiniz. Ayarları yapılandırmak için aşağıdaki resimde belirtildiği gibi ayarları yapılandırarak Kaydet/Uygula butonu ile ayarları kaydediyoruz.

Dark RangeMAX WRT 302 Router ve Repeater Kurulumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir