Huawei HG658C Kablosuz Modem Kurulumu
Huawei HG658C Kablosuz Modem Kurulumu

Huawei HG658C Kablosuz Modem Kurulumu

Huawei HG658C Kablosuz Modem Kurulumu Nasıl Yapılır ? Huawei HG658C Kablosuz Modem Kurulumu yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Huawei HG658C Kablosuz Modem internet ayarları nasıl yapılır? Huawei HG658C Modem şifresi nedir? Huawei HG658C Kablosuz Modem Arayüzüne nasıl giriş yapılır? Huawei HG658C Kablosuz Ayarları Nasıl Yapılır? Huawei HG658C Kablosuz Modem Kurulumu Yapılırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Huawei HG658C Kablosuz Modem Kurulumu Resimli Anlatım, Huawei Modem Kurulumu, HG658C Modem Kurulumu

Vodafone Huawei HG658C Kablosuz Modem Kurulum işlemine başlamak için öncelikle modem kablo bağlantılarını doğru olarak yapmamız gereklidir. Kablo bağlantıları için buradan yardım alabilirsiniz. Bağlantılarını gerçekleştirdikten sonra modem üzerinde yer alan ışıklar yandıktan sonra bilgisayarımızdan boş bir internet sayfası açarak sayfanın üst kısmında yer alan adres satırına 192.168.1.1 yazarak Enter tuşu ile Vodafone Huawei HG658C Kablosuz Modem arayüzüne giriş yapıyoruz.192Karşınıza gelen ekranda web ara yüzü kullanıcı adı şifresini yazıyoruz, fabrika ayarlarında modemin web ara yüzü kullanıcı adı ve şifresi vodafone dur. Kullanıcı adı ve şifreyi yazdıktan sonra Giriş yap butonunu ile modem arayüzüne giriş yapıyoruz. Huawei HG658C Kablosuz Modem Kurulumu

( Giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifre hata sayfası ile karşılaşıyorsak modeme reset atarak tekrar kurulum yapmanız gerekir konu ile alakalı Modem Arayüz Şifreleri ve İp Adresleri yazımızdan Huawei HG658C Kablosuz Modem  Nasıl Resetlenir? kısmına bakarak yardım alabilirsiniz.

Huawei HG658C Kablosuz Modem arayüzü açıldıktan sonra karşımıza kolay kurulum sihirbazı ekranı gelecektir. Aşağıda belirtildiği gibi Bağlantı Tipi kısmını PPPoE olarak sektikten sonra Kullanıcı adı yazan kısıma İnternet servis sağlayıcınızdan almış olduğunuz Adsl Kullanıcı adını ve şifre kısmınada Adsl Kullanıcı Şifresini yazıyoruz.

Kablosuz Ayarlar için

2.Kablosuz Ayarlar yazan kısımda Kablosuz Ağ adı bölümüne Türkçe karakter kullanmadan bir kablosuz ağ adı yazıyoruz ve Güvenlik seviyesi kısmını WPA-PSK/WPA2-PSK olarak seçtikten sonra Kablosuz Şifre kısmına en az 8 en fazla 64 karakterden oluşan Türkçe karakter kullanmadan bir kablosuz ağ şifresi yazarak Uygula butonu ile kurulum işlemlerini tamamlıyoruz. Huawei HG658C Kablosuz Modem KurulumuVodafone Huawei HG658C Kablosuz Modem Kurulumu işlemini başarılı bir şekilde tamamlamış oluyoruz.

Kurulum adımlarını belirtildiği gibi gerçekleştirdiğiniz takdirde internet bağlantısı kuramıyorsanız, internet hizmetini almış olduğunuz servis sağlayıcısı ile irtibat kurmanız gereklidir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir