Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarları
Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarları

Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarları

Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarları, Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarları Nasıl Yapılır, Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarları Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler, Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarları Resimli Anlatım, Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarları Hakkında Bilinmesi Gerekenler, Netmaster CBW-383 ZN Modem Arayüzü, Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarları Modem Giriş Şifresi, Netmaster Modem Ayarları, Netmaster Modem Kurulumu Nasıl Yapılır.

Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarlarını yapmak için öncelikle modem kablo bağlantılarını yapıyoruz. Kablo bağlantılarını yaptıktan sonra bilgisayarımızdan boş bir internet sayfası açarak sayfanın üst kısmında yer alan adres satırına 192.168.0.1 yazarak enter tuşu ile giriş yapıyoruz.192 Karşımıza Netmaster CBW-383 ZN Modem arayüz giriş ekranı çıkacaktır. Bu ekranda Kullanıcı Adı ve Parola yazan kısımlara küçük harflerle admin yazarak Giriş butonu ile modem arayüzüne giriş yapıyoruz.Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz AyarlarıKarşımıza Kablosuz Yayın Adı ve WPA2-PSK Şifresi yazan ekran gelecektir. Bu ekranda Kablosuz Yayın Adı(SSID) yazan kısıma bir kablosuz ağ ismi yazıyoruz.  WPA2-PSK Şifresi yazan kısma ise Türkçe karakter kullanmadan ve boşluk bırakmadan en az 8 en fazla 64 karakterden oluşan bir kablosuz ağ şifresi yazıyoruz. İlgili alanları doldurduktan sonra Uygula butonu ile ayarları keydederek Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarlarını başarılı bir şekilde yapılandırmış oluyoruz.Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz AyarlarıNetmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarları için bir diğer yöntemde bir önceki sayfada yer alan Gelişmiş Ayarlar butonuna basarak modemin detaylı ayarlarına ulaşmak. Bu ekran açıldıktan sonra sayfanın üst kısmında yer alan Kablosuz seçeceğine tıklayarak sol kısımda açılan menüden Güvenlik alanına giriş yapmaktır. Sonrasında Netmaster CBW-383 ZN Detaylı Kablosuz Ayarlarını yapılandırabileceğiniz ekran açılacaktır. Bu ekranda aynı şekilde Kablosuz Yayın Adı ve WPA2-PSK Şifresi alanlarına yukarıda belirttiğimiz gibi kablosuz ağ adı ve şifrenizi belirledikten sonra Uygula butonu ile yapmış olduğunuz ayarları kaydedebilirsiniz. Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarları

Yukarıda belirtildiği şekilde ayarları yaptığınız takdirde Netmaster CBW-383 ZN Kablosuz Ayarlarını başarılı bir şekilde yapılandırmış olacaksınız. Adımlarını gerçekleştirdiğiniz takdirde kablosuz ayarlar ile ilgili sorun yaşarsanız profesyonel destek alabilir, sosyal medya hesaplarımızdan veya iletişim paneli üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir