escort Bodrum  
Windows için En İyi 5 Ekran Kaydetme Programı
Windows için En İyi 5 Ekran Kaydetme Programı

Windows için En İyi 5 Ekran Kaydetme Programı

Windows için birçok ekran kaydetme programı mevcut, fakat hepsi ücret bakımında aranılan özellikleri sunmuyor. Ekran kaydetme programları günümüzde oyuncular ve

tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ekran kaydetme programı ile, bilgisayar ekranınızda olan her şeyi kolayca kaydedebilirsiniz. Windows için en iyi ekran kaydetme programını arıyorsanız, doğru siteyi ziyaret ediyorsunuz.

Windows için En İyi 5 Ekran Kaydetme Programı

Bu yazımızda, özellikleri ve parası göz önünde bulundurularak istenilen özellikleri sağlayan Windows için en iyi ekran kaydetme programlarından bazılarını

sizlerle paylaşacağız. Şimdi Windows için en iyi ekran kaydetme programlarına bakalım.

1- Icecream Screen Recorder

Ekranınızın herhangi bir alanını ekran görüntüsü veya video dosyası olarak yakalamanızı sağlayan bir araç olan Icecream Screen Recorder Kullanımı kolay bir yazılımdır, profesyonel ekran yakalama için eksiksiz bir araç ve seçenek paketi sunmaktır. Ekran kaydetme programlarıyla web seminerlerini, oyunları ve Skype videolarını HD ve daha fazlasını hızlı ve sorunsuz bir şekilde kaydedebilirsiniz.

2- CamStudio

Cam Studio, ekranınızı bu yazılımla kolayca kaydedebileceğiniz için, bilgisayar başında değilken bile masaüstü etkinliklerinizi izlemenizi sağlayacak en iyi araçtır. CamStudio, bilgisayarınızdaki tüm ekran ve ses etkinliklerini kaydedebilir ve AVI video dosyaları oluşturabilir ve dahili SWF Producer’ı kullanabilir, bu AVI’leri basit, ortalama, bant genişliği dostu Flash videolarına dönüştürebilir.

3-Free Screen Video Recorder

Free Screen Video Recorder, ekran hareketlerini kolayca kaydetmenizi ve pencereler, nesneler, menüler, tam ekran ve dikdörtgen olarak seçilen bölgeler dahil olmak üzere ekranda herhangi bir şeyi yakalamanızı sağlayan özellikli bir ekran video kaydedici ve ekran görüntüsü yakalama aracıdır.

4-Camtasia

Camtasia, daha önce hiç çekmemiş olsanız bile muhteşem videolar hazırlamanızı sağlar. Ekranınızın bir videosunu kaydedin veya video çekimlerinizi getirin. Camtasia ile profesyonel bir video editörü olmadan çarpıcı videolar üretebileceğiniz bir programdır.

5- Bandicam

Bandicam, Windows için bilgisayar ekranınızdaki her şeyi yüksek kaliteli bir video olarak yakalayabilen hafif bir ekran kaydedicidir. Ayrıca, bir bilgisayar ekranındaki belirli bir alanı kaydetmeyi veya DirectX / OpenGL / Vulkan grafik teknolojilerini kullanan bir oyunu kaydetmeyi sağlamaktadır.

Bu araçlarla Windows bilgisayarınızın ekranını kolayca kaydedebilirsiniz. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur.

Harici Kontrol

Bosch Classic Condense Oda Termostatı Bağlantısı

Bosch Classic Condense Oda Termostatı Bağlantısı

Bosch Classic Condense Oda Termostatı Bağlantısı, Bosch Classic Condense Oda Termostatı Bağlantısı Nasıl yapılır, Bosch Classic Condense Oda Termostatı Bağlantısı Resimli Anlatım, Bosch Classic Condense Oda Termostatı Bağlantısı Hakkında Bilinmesi Gerekenler, Bosch Classic Condense Oda Termostatı Bağlantısı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir, Oda Termostatı Bağlantısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir