Airties Air 5453 Kablosuz Modem Kurulumu
Airties Air 5453 Kablosuz Modem Kurulumu

Airties Air 5453 Kablosuz Modem Kurulumu

Airties Air 5453 Kablosuz Modem Kurulumu Nasıl Yapılır? Airties Air 5453 Kablosuz Modem Kurulumu yapılırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Airties Air 5453 Kablosuz modem internet ayarları nasıl yapılır? Airties Air 5453 Kablosuz modem şifresi nedir? Airties Air 5453 Kablosuz modem arayüzüne nasıl giriş yapılır? Airties Air 5453 modem kablosuz ayarları nasıl yapılır? Airties Air 5453 Kablosuz modem kurulumu resimli anlatım.

Airties Air 5453 Kablosuz Modem Kurulumunu yapabilmek için öncelikle modem kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapmamız gereklidir.Modem üzerindeki ışıklar sabitlendikten sonra kuruluma başlamak için bilgisayarınızdan boş bir internet sayfası açarak üst kısımda yer alan adres satırına 192.168.2.1 yazarak Enter tuşu ile giriş yapıyoruz.
Karşımıza modem sayfası açılacaktır bu ekranda Hızlı Kurulum İçin Tıklayın! yazan bölümün altındaki İLERİ butonuna tıklayarak devam ediyoruz.airties-air5453-1Şifre ekranı çıkacaktır karşımıza bu kısımı boş bırakarak Tamam butonu ile arayüze giriş yapıyoruz.airties-air5453-2( Giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifre hata sayfası ile karşılaşıyorsak modeme reset atarak tekrar kurulum yapmanız gerekir konu ile alakalı Modem Arayüz Şifreleri ve İp Adresleri yazımızdan Airties Air 5453 Modem Nasıl Resetlenir? kısmına bakarak yardım alabilirsiniz.)

İlk gelen ekranda DSL Kullanıcı Adı ve Dsl Şifresi yazan kısımlara internet hizmetini almış olduğunuz sağlayıcıdan öğrendiğiniz Adsl kullanıcı adı ve şifresini yazarak İleri butonu ile kablosuz ayarlar kısmına geçiyoruz.airties-air5453-3Kablosuz ayarlar için Resimde belirtildiği gibi

Kablosuz Ağ adı yazan yere bir kablosuz ağ adı yazıyoruz.

Kablosuz Güvenlik Tipi yazan kısımı WPA + WPA2 olarak seçiyoruz.

Kablosuz Şifre yazan kısmada bir ağ şifresi belirleyerek Kaydet butonu ile kurulum işlemini bitiriyoruz.airties-air5453-4

Kurulum adımlarını doğru bir şekilde gerçekleştirdiğiniz takdirde internet bağlantısı kuramıyorsanız internet hizmetini almış olduğunuz servis sağlayıcısı ile irtibat kurmanız gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir