AirTies RT-212 Kablosuz Modem Kurulumu
AirTies RT-212 Kablosuz Modem Kurulumu

AirTies RT-212 Kablosuz Modem Kurulumu

AirTies RT-212 Modem kurulumu nasıl yapılır? AirTies RT-212 Modem kablosuz ayarları nasıl yapılır? AirTies RT-212 Modem internet ayarları nasıl yapılır? AirTies RT-212 Modem arayüzüne nasıl giriş yapılır? AirTies RT-212 Modem şifresi nedir?

Modem kablo bağlantılarını doğru olarak yaptıysanız kurulum işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.Öncelikle boş bir internet sayfası açarak adres satırına 192.168.2.1 yazıp giriş yapıyoruz.Karşımıza Kullanıcı Adı ve Şifre isteyen ekran çıkacaktır admin ve ttnet yazarak TAMAM butonu ile arayüze giriş yapıyoruz.Airties RT-212-1( Giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifre hata sayfası ile karşılaşıyorsak modeme reset atarak tekrar kurulum yapmanız gerekir konu ile alakalı Modem Arayüz Şifreleri ve İp Adresleri yazımızdan AirTies RT-212 Kablosuz Modem Nasıl Resetlenir? kısmına bakarak yardım alabilirsiniz.)

Açılan sayfanın sol kısmından HIZLI KURULUM yazan butona tıklıyoruz.Airties RT-212-2Gelen ekranda resimde belirtilen kısımları dolduruyoruz ve Kaydet butonu ile ayarları kaydediyoruz.Airties RT-212-3Bu şekilde kolay kurulum ile kurulumu yapabilirsiniz. Normal kurulum işlemi için sol kısımdaki menüden İNTERNET yazan seçeneğe tıklayarak altında yer alan İnternet Ayarları başlığını tıklıyoruz ve gelen ekrandaki VC1 seçeneğini seçiyoruz.Airties RT-212-4Açılan pencerede belirtilen kısımları yapılandırdık tan sonra Kaydet butonu ile ayarları kaydedip kablosuz ayarlara geçiyoruz.Airties RT-212-5Kablosuz ayarlar için ekranın sol kısmındaki menüden KABLOSUZ yazan kısma tıklayarak Kablosuz Ağ Ayarları bölümüne giriş yapıyoruz. Resimde belirtilen ayarları yaptıktan sonra Kaydet butonu ile kurulum işlemini bitiriyoruz.Airties RT-212-6

Kurulum ayarlarını doğru olarak yaptığınız halde internete giriş yapamıyorsanız internet hizmetini almış olduğunuz servis sağlayıcınız ile irtibat kurmanız gereklidir.

Harici Kontrol

Windows için En İyi 5 Ekran Kaydetme Programı

Windows için En İyi 5 Ekran Kaydetme Programı

Windows için birçok ekran kaydetme programı mevcut, fakat hepsi ücret bakımında aranılan özellikleri sunmuyor. Ekran kaydetme programları günümüzde oyuncular ve blogcular tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ekran kaydetme programı ile, bilgisayar ekranınızda olan her şeyi kolayca kaydedebilirsiniz. Windows için en iyi ekran kaydetme programını arıyorsanız, doğru siteyi ziyaret ediyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir