Aztech DSL1015en Kablosuz Modem Kurulumu
Aztech DSL1015en Kablosuz Modem Kurulumu

Aztech DSL1015en Kablosuz Modem Kurulumu

Aztech DSL1015en Kablosuz Modem Kurulumu Nasıl Yapılır? Aztech DSL1015en Kablosuz Modem güncellemesi nasıl yapılır? Aztech DSL1015en Kablosuz Modem şifresi nedir? Aztech DSL1015en Kablosuz Modem internet ayarları nasıl yapılır? Aztech DSL1015en Kablosuz Modem arayüzüne nasıl giriş yapılır? Aztech DSL1015en Kablosuz Modem ayarları nasıl yapılır? Aztech DSL1015en modem kablosuz ayarları nasıl yapılır? Aztech DSL1015en Kablosuz Modem kurulumu resimli anlatım.

Öncelikle modem kablo bağlantılarını dikkatli bir şekilde yaparak modem üzerindeki ışıkların sabit olarak yanmasını bekliyoruz sonrasında bilgisayarımızdan boş bir internet sayfası açarak üst kısmında yer alan adres satırına 192.168.1.1  yazarak Enter tuşu ile arayüze giriş yapıyoruz.
Karşımıza kullanıcı adı ve şifre isteyen bir ekran çıkacaktır bu kısımlara küçük harflerle admin yazarak Giriş Yap butonu ile modem arayüzüne giriyoruz.aztech-dsl1015en-1( Giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifre hata sayfası ile karşılaşıyorsak modeme reset atarak tekrar kurulum yapmanız gerekir konu ile alakalı Modem Arayüz Şifreleri ve İp Adresleri yazımızdan Aztech DSL1015en Kablosuz Modem Nasıl Resetlenir? kısmına bakarak yardım alabilirsiniz.)

Modem arayüzü açıldıktan sonra sayfanın sol kısmında yer alan menüden Quickstart kısmına tıklayarak kurulum ekranına ulaşıyoruz bu ekranda aşağıdaki resimde belirtildiği gibi ayarları yapacağız. İnternet servis sağlayıcınızdan aldığınız Adsl Kullanıcı Adı ve Şifresini İlgili alanlara yazıyoruz. Kablosuz ayarlar içinde SSID yazan bölüme bir kablosuz ağ ismi belirleyerek WPA Pre-Shared Key kısmınada en az sekiz karaterli bir şifre yazıyoruz. Save/Apply butonu ile kurum işlemini tamamlıyoruz.aztech-dsl1015en-2

Kurulum adımlarını doğru bir şekilde gerçekleştirdiğiniz takdirde internet bağlantısı kuramıyorsanız internet hizmetini almış olduğunuz servis sağlayıcısı ile irtibat kurmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir