Facebook Profilime Kimler Bakmış
Facebook Profilime Kimler Bakmış

Facebook Profilime Kimler Bakmış ? (Programsız)

Facebook profilime kimler bakmış? Facebook profilime bakan kişileri nasıl görebilirim? Facebook’ta kimler benim profilimi ziyaret etmiş? Facebook’da profilime giriş yapan kişileri nasıl görebilirim? Facebook profilime kimler giriş yapmış? Facebook profiline kimler bakmış programsız resimli anlatım.

Facebook tüm dünya genelinde bir çok kullanıcıya hitap eden bir sosyal paylaşım ağ olmuştur.Peki Facebook ta gezinirken sizin profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini öğrenmek ister misiniz. Facebook’ ta sizin profilinize bakan kişileri görebilmeniz için herhangi bir eklenti veya bir uygulama bulunmuyor.

Facebook Profilime Kimler Bakmış

Peki Facebook’ ta profilinizi ziyaret etmiş veya sizin zaman tünelinize giriş yapmış kişileri nasıl görüntüleyebilirsiniz. Tek bir yöntemle Facebook profilinize bakan kişileri görüntüleyebilirsiniz.Yapacağınız işlemler ise şöyle;

İşlem 1;
Facebook hesabınız açıkken profilinize girin.

İşlem 2 ;
Boş bir kısma sağ tıklayın ve ” Sayfa kaynağını görüntüle ” seçeneğine tıklayın.

İşlem 3 ;
Açılan sayfada ” Ctrl + F ” tuşlarına basın arama boşluğuna “, “InitialChatFriendsList ” yazın.

İşlem 4 ;
Alt kısımda yazan rakamları kopyalayın. Mesela “100000671315747” bu kısımdan şu rakamları kopyalayın 100000671315747

İşlem 5 ;
Kopyaladığınız rakamları ” www.facebook.com/buraya yazın ” ve adrese gidin.

İşlem 6 ;
Profilinize sıklıkla bakan kişilerin id adresleri orada olacaktır.

Facebook’ta profilinizi ziyaret eden kişilerin öğrenilmesi için yüklenen eklenti  veya programlar tamamen zararlı içerik bulunduran sahtekarlık veya dolandırıcılık amaçlı kullanılan programlardır.Bu gibi facebook profilinize kimlerin baktığını veya kimin profilinizi ziyaret ettiğini gösteren uygulamaların herhangi bir doğruluk payı olmadığı gibi ayrıca bilgisayarınızın yazılımına zarar vermesi veya bilgisayar içerisinde giriş yapmış olduğunuz hesapların şifrelerinin başkaları tarafından ele geçirilmesi söz konusu.

2 Yorumlar

  1. Bence cok faydali paylasim icin tesekkur ederim

  2. İşime yaradı teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir