Facebook Sayfa Birleştirme – Resimli Anlatım

Facebook Sayfa Birleştirme işlemi nasıl yapılır? Facebook Sayfa Birleştirme ne işe yarar? Facebook Sayfa Birleştirme yaparken nelere dikkat edilmelidir? Facebook Sayfa Birleştirme işlemi nasıl gerçekleştirilir? Facebook Sayfa Birleştirme resimli anlatım.

Facebook’ta daha önce oluşturmuş olduğunuz sayfaları artık birleştirebiliyorsunuz.Peki facebookta iki sayfa nasıl birleştirilir? Bu yazımızda Facebook’ta iki sayfanın nasıl birleştirileceğini paylaşacağız.Facebook’ta sayfa birleştirme yüksek beğeniye sahip olan sayfa sahipleri için gayet başarılı bir özelliktir.

En büyük  problem ise Facebook sayfa birleştirmede  yaşanan farklı isimlere sahip iki Facebook sayfasının birleştirilmesinde ortaya çıkıyor.Farklı isimler ile birleştirilmek istenen sayfalar Facebook destek merkezine bildirilmeden oluşturulamıyor.Peki aynı kullanıcı tarafından açılmış olan facebook sayfaları nasıl birleştirilir?

Birbirinden farklı iki facebook sayfasını birleştirebilmeniz için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

-Facebook sayfa birleştirme linkine Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

-Giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıda belirtilen ekran gelecektir.Resimdede görüldüğü gibi iki sayfayıda seçebilmeniz için bir bölüm bulunmakta.Sayfalarınızı birleştirirken ilk seçeneği kalmasını istediğiniz yani kullanacağınız sayfayı, ikinci seçeneği ise birleşmesini istediğiniz diğer sayfayı seçin ve son olarak sayfaları birleştir butonuna tıklayın.

screenshot_4

NOT: Bu bölümde dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta bulunuyor.Facebook sayfa birleştirme işlemi yaparken hangi sayfayı kullanmaya devam etmek istiyorsanız o sayfayı ilk seçenek olarak belirlemeniz gerekiyor.İşlem sonrasında ikinci olarak seçilen sayfa silinecek buradaki tüm veriler birinci olarak seçtiğiniz sayfaya aktarılacaktır.

Son olarak sayfa isimleriniz benzer ise karşınıza bir onay kutucuğu gelecektir.Onayla seçeneğine tıklayarak sayfa birleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir