İnternet Explorer Kayıtlı Şifreleri Görüntüleme

İnternet Explorer Kayıtlı Şifreleri Görüntüleme

İnternet Explorer Kayıtlı Şifreleri Görüntüleme, İnternet Explorer Kayıtlı Şifrelere Nasıl Ulaşılır, İnternet Explorer Kayıtlı Şifrelere Erişim Yöntemi, İnternet Explorer Kayıtlı Şifreleri Görüntüleme Resimli Anlatım, İnternet Explorer Kayıtlı Şifreleri Görüntüleme Nasıl Yapılır ?, Bilgisayarda Kayıtlı Şifreleri Görüntüleme

Windows işletim sistemi tarafından kullanıcılara sunulan İnternet Explorer bilgisayarımızdaki ağ protokolleri ile ilgili bir çok ayarı yönetmektedir. İnternet kullanımı esnasında Kullanıcı adı ve şifre isteyen Web sayfalarının parolalarını istenildiği takdirde arka planda tutmaktadır. Parolanızı unutmanız halinde yazımızda belirtilen yöntemler izleyerek kayıtlı şifrelerinize ulaşarak görüntüleye bilirsiniz.

İnternet Explorer Kayıtlı Şifreleri Görüntüleme için ilk olarak bilgisayarımızdan İnternet Explorer tarayıcısını açarak sayfanın sol üst kısmında Ayarlar simgesine tıklıyoruz ve İnternet Seçenekleri ne tıklayarak giriş yapıyoruz. Bu menüye başlat simgesinden denetim masasına giriş yaparak da ulaşabilirsiniz.İnternet Explorer Kayıtlı Şifreleri GörüntülemeKarşımıza İnternet Seçenekleri yazan bir pencere çıkacaktır. Bu pencerede üst kısımda yer alan menülerden İçerik yazan kısıma tıklıyoruz ve alt kısmında açılan bölümden Otomatik Tamamla kısmındaki Ayarlar  seçeneğini seçiyoruz. İnternet Explorer Kayıtlı Şifreleri GörüntülemeSonrasında Otomatik Tamamlama Ayarları menüsüne ulaşmış olacağız. Bu ekranda alt kısımdaki Parolaları Yönet seçeneğine tıklayarak parola bilgilerini görüntüleyeceğiniz ekrana erişiyoruz. İnternet Explorer Kayıtlı Şifreleri GörüntülemeSon olarak karşımıza Kimlik Bilgileri Yöneticisi sayfası açılacaktır. Bu sayfada Web Parolaları bölümünden parolasını görüntülemek istediğimiz hesabın alt kısmında bulunan Göster butonu tıklayarak hesap için kaydedilmiş olan parola bilgisine erişiyoruz. İnternet Explorer Kayıtlı Şifreleri GörüntülemeBilgisayarınızda parola koruması mevcut ise görüntülemek istediğiniz parolayı göstermek için bilgisayarınızın açılış  parolasını isteyecektir, mevcut parolanızı bu ekrana giriş yaparak erişim sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir