escort Bodrum  
İphone 6 - 6S İnternet ve MMS Ayarları
İphone 6 - 6S İnternet ve MMS Ayarları

İphone 6 – 6S İnternet ve MMS Ayarları

İphone 6 – 6S İnternet ve MMS Ayarları, iPhone 6 ve 6S İnternet ve MMS Ayarları Müşteri Hizmetleri, iPhone 6 / 6s Yardım, iPhone 6 İnternet Ayarları, Apple iPhone 6s – Telefon MMS’e Nasıl Ayarlanır?, Apple iPhone 6 – Telefon İnternet’e Nasıl Ayarlanır?, iPhone 6s ve 6s Plus İnternet Ayarları Turkcell Avea Vodafone, Turkcell İnternet Ayarları İphone 6, İphone 6 İnternete Giremiyorum, İphone 6 – 6S İnternet ve MMS Ayarları Resimli Anlatım, İphone 6 – 6S İnternet ve MMS Ayarları Nasıl Yapılır ?

İphone 6 – 6S İnternet ve MMS Ayarları için telefonumuzun menüsünden Ayarlar kısmına dokunuyoruz.İphone 6 - 6S İnternet ve MMS AyarlarıAyarlar menüsünde Hücresel kısmına dokunuyoruz.İphone 6 - 6S İnternet ve MMS AyarlarıGelen ekranda Hücresel Veri Ağı alanına dokunuyoruz.  İnternet ve MMS kullanımı için Hücresel Veri seçeneğinin aktif olması gereklidir.İphone 6 - 6S İnternet ve MMS AyarlarıHücresel veri ekranı açıldığı takdirde gelen ekranda APN alanına internet yazarak Kullanıcı adı ve Parola kısmını boş geçerek alt kısımdaki MMS bölümüne geçiyoruz.

MMS Bölümünde;

APN > mms

Kullanıcı Adı > mms 

Parola > mms

MMSC > http://mms.turkcell.com.tr/servlets/mms

MMSC Proxy > 212.252.169.217:8080 şeklinde ayarları yapılandırarak işlemleri tamamlıyoruz. İphone 6 - 6S İnternet ve MMS Ayarları

Harici Kontrol

Windows için En İyi 5 Ekran Kaydetme Programı

Windows için En İyi 5 Ekran Kaydetme Programı

Windows için birçok ekran kaydetme programı mevcut, fakat hepsi ücret bakımında aranılan özellikleri sunmuyor. Ekran kaydetme programları günümüzde oyuncular ve blogcular tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ekran kaydetme programı ile, bilgisayar ekranınızda olan her şeyi kolayca kaydedebilirsiniz. Windows için en iyi ekran kaydetme programını arıyorsanız, doğru siteyi ziyaret ediyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir