escort Bodrum  
LG V40 ThinQ ile Kamera Sayısını 3'e Çıkarttı
LG V40 ThinQ ile Kamera Sayısını 3'e Çıkarttı

LG V40 ThinQ ile Kamera Sayısını 3’e Çıkarttı

LG V40 ThinQ ile Kamera Sayısını 3’e Çıkarttı, LG V40 ThinQ 3 kameralı Telefonunu Tanıttı, 3 Kameralı LG V40 Thinq Tanıtıldı!, İşte LG nin 3 Kameralı Telefonu V40 ThinQ, LG modelini V40 ThinQ için ilk resmi açıklamayı gerçekleştirdi. LG V40 ThinQ tanıtım videosu yayınlandı. İşte LG V40 ThinQ hakkındaki detaylar.

2019 yılı içerisinde 3 adet kameraya sahip olarak piyasaya çıkan LG V40 ThinQ oldukça konuşulacak bir telefon olacak gibi görünüyor. 2018 yılının ilk aylarında P20 ile başlan 3 kamera akımını LG V40 ThinQ devam ettirdi.

LG V40 ThinQ 3 Kameları Telefonu

LG uzun zamandır üzerinde çalıştığı V40 ThinQ modelini sonunda resmi olarak tanıttı. Güney Korenin teknoloji devi, V40 modeli için tanıtım videosunu yayınlayarak ve cihaz LG’nin resmi sitesinde de yer almaya başlamış durumda.

LG şirketi resmi tanıtımın ise 3 Ekim’de düzenlenecek olan özel bir etkinlikle gerçekleşeceğini duyurdu. Şuan sadece LG V40 ThinQ ile ilgili olarak  3 arka ve 2 ön olmak üzere 5 kamera ile piyasaya çıkacağı, 6.4 inçlik çentikli bir ekrana sahip olduğu gibi yüzeysel özellikler bilinmektedir.

Huawei ve Samsung’un firmalarından sonra 3 kameralı telefon tanıtan 3. şirket olarak Güney Koreli LG Şirketi oldu.

Harici Kontrol

Windows için En İyi 5 Ekran Kaydetme Programı

Windows için En İyi 5 Ekran Kaydetme Programı

Windows için birçok ekran kaydetme programı mevcut, fakat hepsi ücret bakımında aranılan özellikleri sunmuyor. Ekran kaydetme programları günümüzde oyuncular ve blogcular tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ekran kaydetme programı ile, bilgisayar ekranınızda olan her şeyi kolayca kaydedebilirsiniz. Windows için en iyi ekran kaydetme programını arıyorsanız, doğru siteyi ziyaret ediyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir