Exper EWM-01 Modem Kurulumu
Exper EWM-01 Modem Kurulumu

Exper EWM-01 Modem Kurulumu

Exper EWM-01 Modem kurulumu nasıl yapılır? Exper EWM-01 Modem kablosuz ayarları nasıl yapılır? Exper EWM-01 Modem internet ayarları nasıl yapılır? Exper EWM-01 Modem güncellemesi nasıl yapılır? Exper EWM-01 Modem şifresi nedir? Exper EWM-01 Modem kurulumu resimli anlatım.

Exper EWM-01 Modem Kurulumu nasıl yapılacağı ile ilgili sizlere yardımcı olacağız. Modem kablo bağlantılarını doğru olarak yaptıktan sonra bilgisayardan boş bir internet sayfası açıyoruz ve sayfanın üst kısmındaki adres satırına 192.168.1.1 yazarak enter tuşu ile arayüze giriyoruz.Karşımıza Windows Güvenliği ekranı açılacaktır. Bu kısımda Kullanıcı Adı kısmına admin ve şifre kısmına da ttnet yazarak Tamam butonu ile giriş yapıyoruz.

Exper EWM-01-1

( Giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifre hata sayfası ile karşılaşıyorsak modeme reset atarak tekrar kurulum yapmanız gerekir konu ile alakalı Modem Arayüz Şifreleri ve İp Adresleri yazımızdan Exper EWM-01 Modem Nasıl Resetlenir? kısmına bakarak yardım alabilirsiniz.)

Arayüze ulaştıktan sonra sol kısımdaki menüden Kolay Kurulum yazan başlığa tıklıyoruz. Açılan kurulum sayfasında Adsl Kullanıcı Adı şifresini ve Kablosuz Ağ Adı ile Şifresini resimde belirtildiği gibi yazarak Kaydet/Uygula butonu butonu ile kurulum işlemini bitiriyoruz.Exper EWM-01-2

Kurulum adımlarını doğru bir şekilde yaptığınız takdirde bağlantı kuramıyorsanız internet hizmetini almış olduğunuz servis sağlayıcısı ile irtibat kurmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir