Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme
Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme

Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme

Facebook Hesabı kalıcı olarak nasıl silinir? Facebook Hesabını silme işlemi nasıl gerçekleştirilir? Facebook Hesabını Kalıcı olarak silebilmek için nelere dikkat edilmelidir? Silinen facebook hesabı geri alınabilir mi?

Kullandığınız Facebook hesabı kalıcı olarak nasıl silinir?  bu konuya değineceğiz.Öncelikle Facebook artık tüm dünya genelinde müthiş bir derecede yüksek bir kitleye ulaştı.Bununla beraber artık hem yurtiçi hemde yurtdışı kullanıcıları birbirleriyle kolay yoldan iletişime geçebiliyorlar.

Facebook hesabını artık kullanmak istemiyorsak dondurmak değilde kalıcı olarak silmek istiyorsak işte çözümü tamda burada.Şimdi yapacağımız işlemleri tek tek uyguluyoruz.Öncelikle Facebook hesabımızı kalıcı olarak silebilmek  için oturum açmamız gerekiyor.Facebook oturumumuzu açtıktan sonra BURAYA TIKLIYORUZ.!!!

facebook-hesap-silme

Linke tıkladıktan sonra karşımıza böyle bir seçenek gelecektir.Buradan Hesabımı Sil seçeneğine tıklıyoruz,ve devam ediyoruz.

facebook-hesabi-kalici-olarak-silme

Daha sonrasında ise karşımıza bir güvenlik süreci açılacaktır.Bu sayfada ise mevcut olan kullandığımız şifreyi giriş yapıyoruz.Hemen altında ise bir güvenlik kutucuğu bulunmakta yukarıda yer alan harf veya rakamları doğru bir şekilde yazıp Tamam butonuna tıkladığınızda 14 günlük süreç içerisinde Facebook hesabınızı donduracaktır.14 gün içerisinde hesabınıza giriş yapmazsanız eğer hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir