Vodafone Smart 6-7 Facebook Sorunu Çözümü
Vodafone Smart 6-7 Facebook Sorunu Çözümü

Vodafone Smart 6-7 Facebook Sorunu Çözümü

Vodafone Smart 6-7  Facebook’a giriş yapılamıyor? Vodafone Smart 6-7  Facebook sorunu çözümü nasıl yapılır? Vodafone Smart 6-7  Facebook uygulama hatası çözümü,  Vodafone Smart 6-7  Facebook uygulaması sorunu nasıl çözülür?

Vodafone Smart 6 ve 7 telefonlarda geçtiğimiz günlerde yaşanan Facebook Uygulaması problemi hakkında kullanıcılarımıza yardımcı olacağız.Öncelikle yeni gelen bir güncelleme ile başlayan bu problem Vodafone Smart6 ve 7 kullanıcılarına büyük bir problem yaşatmaya başladı.Bununla ilgili olarak neler yapılabilir? Nasıl bir çözüm bulunabilir? Bu makalemizde buna değineceğiz .

fotoğraf1

Facebook uygulamasında karşılaşılan ” Cihazınız bu sürümle uyumlu değil ” uyarısı nedeniyle Vodafone Smart 6 ve 7 kullanıcıları bu uygulamayı şuan için cihazlarına yükleyemiyorlar.Bununla ilgili olarakta dış kaynaklardan indirilen facebook uygulamasıylada bu problem yaşanabilir.
fotoğraf2

Aynı zamanda Facebook Messenger uygulamasında  yine bu problem ile kullanıcılarımız karşılaşabiliyorlar.Bu uygulamarın kullanımı ile ilgili çözüme ulaşılabilecek herhangi bir ayar veya herhangi teknik çözüm bulunmamaktadır.Bununla ilgili olarak yapılabilecek tek çözüm yöntemi dış kaynaklardan (google play store dışı siteler)den bir önceki sürümü indirebilirsiniz.Öncelikle dış kaynaklardan cihaza uygulama yüklenebilmesi için cihazınızın ayarlarından Bilinmeyen Kaynakları etkinleştirmeniz gerekiyor.

Harici Kontrol

Windows için En İyi 5 Ekran Kaydetme Programı

Windows için En İyi 5 Ekran Kaydetme Programı

Windows için birçok ekran kaydetme programı mevcut, fakat hepsi ücret bakımında aranılan özellikleri sunmuyor. Ekran kaydetme programları günümüzde oyuncular ve blogcular tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ekran kaydetme programı ile, bilgisayar ekranınızda olan her şeyi kolayca kaydedebilirsiniz. Windows için en iyi ekran kaydetme programını arıyorsanız, doğru siteyi ziyaret ediyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir