Huawei HG531sV1 Modem Kurulumu
Huawei HG531sV1 Modem Kurulumu

Huawei HG531sV1 Modem Kurulumu

Huawei HG531sV1 Modem kurulumu nasıl yapılır? Huawei HG531sV1 Modem internet ayarları nasıl yapılır? Huawei HG531sV1 Modem güncellemesi nasıl yapılır? Huawei HG531sV1 Modem şifresi nedir? Huawei HG531sV1 Modem kablosuz kanal ayarı nasıl yapılır? Huawei HG531sV1 Modem arayüzüne nasıl giriş yapılır?

Huawei HG531sV1 Vodafone Modem Kurulum işlemini gerçekleştirebilmeniz için aşağıda belirtilen talimatları izleyebilirsiniz. Huawei HG531sV1 Modem Vodafone tarafından kullanıcılara verilen bir modeldir. Kurulum işlemine başlamak için modem kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapmanız gerekiyor. Kablo bağlantılarından sonra modem üzerindeki ışıklar yandı ise kurulum işlemine hazırız demektir. Bilgisayarımızdan boş bir internet sayfası açarak sayfanın üst kısmında yer alan adres satırına 192.168.1.1 yazarak modem arayüzüne giriş yapabilirsiniz.
Karşımıza kullanıcı adı ve şifre isteyen bir ekran çıkacaktır, bu kısımda kullanıcı adı ve şifre kısmına küçük harflerle vodafone yazarak Giriş Yap  butonu ile modem arayüzüne giriş yapıyoruz.hg531sv1-1-1( Giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifre hata sayfası ile karşılaşıyorsak modeme reset atarak tekrar kurulum yapmanız gerekir konu ile alakalı Modem Arayüz Şifreleri ve İp Adresleri yazımızdan Huawei HG531sV1 Modem Nasıl Resetlenir? kısmına bakarak yardım alabilirsiniz.)

Açılan sayfada Kolay Kurulum kısmına tıklayarak ;

1.Adsl Ayarları yazan bölümdeki ADSL Kullanıcı Adı ve Adsl Şifresi yazan kısıma servis sağlayıcınızdan almış olduğunuz DSL kullanıcı adı ve şifresini yazıyoruz.

2.Kablosuz Ayarları yazan bölümde de resimde belirtildiği gibi bir kablosuz ağ adı ve şifresi belirleyerek Uygula butonu ile kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz.hg531sv1-2

Kurulum adımlarını doğru olarak gerçekleştirdiğiniz takdirde internet bağlantısı kuramıyorsanız internet hizmetini almış olduğunuz servis sağlayıcısı ille irtibat kurmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir