İnca İM-104 Modem Kurulumu
İnca İM-104 Modem Kurulumu

İnca İM-104 Modem Kurulumu

İnca İM-104 Modem kurulumu nasıl yapılır? İnca İM-104 Modem kablosuz ayarları nasıl yapılır? İnca İM-104 Modem güncellemesi nasıl yapılır? İnca İM-104 Modem şifresi nedir? İnca İM-104 Modem internet ayarları nasıl yapılır? İnca İM-104 Modem kurulumu resimli anlatım.

İnca İM-104 Modem Kurulumu nasıl yapılır resimli anlatım ile sizleri yönlendirmeye çalışacağız. Öncelikle modem kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yaptığımızdan emin oluyoruz. Modem üzerindeki ışıklar yanıyor ise modem kurulum işlemi için hazır demektir. Bilgisayarımızdan boş bir internet sayfası açarak sayfanın üst kısmında yer alan adres satırına 192.168.1.1 yazarak arayüze giriş yapıyoruz.
Karşımıza kullanıcı adı ve parola yazan bir ekran çıkacaktır. Bu ekranda kullanıcı adı ve parola kısmına admin yazarak Tamam butonu ile giriş yapıyoruz.INCA IM-104-1( Giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifre hata sayfası ile karşılaşıyorsak modeme reset atarak tekrar kurulum yapmanız gerekir konu ile alakalı Modem Arayüz Şifreleri ve İp Adresleri yazımızdan İnca İM-104 Modem Nasıl Resetlenir? kısmına bakarak yardım alabilirsiniz.)

Arayüz açıldıktan sonra sol kısımdan Hızlı Kurulum yazan başlığa tıklıyoruz.INCA IM-104-2Gelen ekranda VPI kısmına 8,  VCI kısmına 35 yazarak İleri butonu ile devam ediyoruz.INCA IM-104-3Açılan sayfada Encapsulation Modunu LLC/SNAP-BRİDGİNG olarak seçiyoruz ve İleri  diyoruz.INCA IM-104-4Kullanıcı Adı ve Şifre ekranı gelecektir İnternet hizmetini almış olduğunuz servis sağlayıcısından temin ettiğiniz Adsl Kullanıcı Adı ve Adsl Kullanıcı Şifresini bu resimdeki gibi yazıyoruz ve İleri butonuna basıyoruz.INCA IM-104-5Sonraki ekranları Kaydet/Yeniden Çalıştır butonunu görünceye kadar İleri butonu ile geçiyoruz.INCA IM-104-6INCA IM-104-7Son ekrana ulaşınca Kaydet/Yeniden Çalıştır kısmına tıklayarak kurulum işlemini tamamlıyoruz.INCA IM-104-8Modemin yeniden başladığını gösteren bir ekran çıkacaktır bu ekranı görünce kurulum tamamlanmış demektir. INCA IM-104-9

Kurulum adımlarını doğru olarak gerçekleştirdiğiniz takdirde internet bağlantısı kuramıyorsanız internet hizmetinizi almış olduğunuz servis sağlayıcısı ile irtibat kurmanız gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir