Modem Kurulumu
Philips SNA 6640 Kablosuz Modem Kurulumu
Philips SNA 6640 Kablosuz Modem Kurulumu

Philips SNA 6640 Kablosuz Modem Kurulumu

Philips SNA 6640 Kablosuz Modem kurulumu nasıl yapılır? Philips SNA 6640 Kablosuz Modem internet ayarları nasıl yapılır? Philips SNA 6640 Kablosuz Modem güncellemesi nasıl yapılır? Philips SNA 6640 Kablosuz Modem şifresi nedir? Philips SNA 6640 Kablosuz Modem ayarları nasıl yapılır? Philips SNA 6640 modem kablosuz ayarları nasıl yapılır? Philips SNA 6640 Kablosuz Modem kurulumu resimli anlatım.

Philips SNA 6640 Kablosuz Modem Kurulumu Nasıl Yapılır? resimli anlatım ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Modem kablo bağlantılarını doğru bir şeklide yaptıktan sonra modem ışıklarının sabitlenmesini bekliyoruz. Kurulum işlemine başlamak için boş bir internet sayfası açarak sayfanın üst kısmında yer alan adres satırına 192.168.1.1 yazarak modem arayüzüne giriş yapıyoruz.
Karşımıza şifre isteyen bir ekran çıkacaktır bu kısmı boş bırakarak LOGİN butonu ile giriş yapıyoruz.PHİLİPS SNA 6640-1( Giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifre hata sayfası ile karşılaşıyorsak modeme reset atarak tekrar kurulum yapmanız gerekir konu ile alakalı Modem Arayüz Şifreleri ve İp Adresleri yazımızdan Philips SNA 6640 Kablosuz Modem Nasıl Resetlenir? kısmına bakarak yardım alabilirsiniz.)

Login butonuna bastıktan sonra açılan sayfanın sol kısmında yer alan menüden SETUP WİZARD yazan seçeneğine tıklayıp modem ayarlarını yapılandıracağımız sayfaya giriş yapıyoruz.PHİLİPS SNA 6640-2Hızlı kurulum için yönlendirme ekranı çıkacaktır NEXT butonu ile sonraki sayfaya geçiyoruz.PHİLİPS SNA 6640-32. Sayfada kablosuz ağ adı belirlememizi isteyen bir ekran çıkacaktır karınıza bu ekranda Kablosuz Ağ Adını Türkçe karakter içermeyecek şekilde boşluk bırakmadan belirleyerek NEXT butonu ile geçiyoruz.PHİLİPS SNA 6640-43. Ekranımız Adsl Ayarlarını giriş yapacağımız ekran internet hizmetini almış olduğunuz servis sağlayıcısından öğrendiğiniz Adsl Kullanıcı Adı ve şifrenizi resimde belirtildiği gibi yazıyoruz ve NEXT butonu ile devam ediyoruz.PHİLİPS SNA 6640-5Sonraki sayfa yaptığımız ayarları kontrol edeceğimiz ekran ayarları kontrol ettikten sonra SAVE SETTİNGS  butonu ile ayarları kaydediyoruz.PHİLİPS SNA 6640-6Ayarların kaydedildiğine dair karşımıza Your data is being saved yazan bir ekran çıkacaktır yapılan ayarları hafıza alması için NEXT butonu ile devam ediyoruz.PHİLİPS SNA 6640-7Son olarak ekrandaki OK seçeneğine tıklayarak kurulum işlemini tamamlıyoruz.PHİLİPS SNA 6640-8

Kurulum adımlarını doğru bir şekilde gerçekleştirdiğiniz takdirde internet bağlantısı kuramıyorsanız internet hizmetini almış olduğunuz servis sağlayıcısı ile irtibat kurmanız gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir