facebook_ve_twitter_a_erisim_sorunu_var_mi_h96248_db16d

Facebook’a Giriş Yapılamıyor?

Facebook hesap kurtarma işlemi nasıl gerçekleştirilir? Facebook’a giriş yapılınca kimlik istiyor? Facebook kimlik ibrazı nasıl gerçekleştirilir? Facebook kimlik yükleme işlemi nasıl yapılır? Facebook’a kimlik yüklenirken nelere dikkat edilmelidir? Kapatılmış Facebook hesabı hakkında neler yapılmalıdır? Facebook hesabından çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yapılamıyorsa ne yapılması gerekiyor? Facebook kimlik ibrazı nedir? Facebook kimlik yükleme nasıl yapılır?

Saat 21.30 sıralarında başlayan bu sorun hala devam ediyor.Sorun Facebook,İnstagram,Youtube ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde devam ediyor.Bu sorunun nezaman giderileceğine dair henüz bir zaman dilimi aktarılmadı.Türkiye genelinde sosyal paylaşım siteleri Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram’a erişim sağlanamıyor.Facebook,Yotube ve Gmail hesapları ile ilgili olarak hesaplara giriş yapılmak istendiğinde hesabınız kilitlendi uyarısı ile ilgili olarak bu tür hesapları gerçek kullanıcıların giriş yapabilmesi ile alakalı doğrulama yapılması için Facebook’un ve diğer sosyal paylaşım sitelerinin belirlemiş olduğu yeni bir uygulama olarak adlandırılıyor.

57bf676718c7732ef0117337

Türkiye genelinde şuan için Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde erişim sorunu yaşanıyor.Özellikle Facebook’un belirlemiş olduğu yeni güncelleme nedeniyle çıkış yapılan Facebook hesaplarına tekrar giriş gerçekleştirilemiyor.Hesaba giriş yapılmak istendiğinde kimlik ibrazı sayfasına yönlendiriliyor.Kimlik ibrazı işlemi gerçekleştirilebilmesi için hesapta kullanılan bilgiler ile kimlik üzerinde bulunan bilgilerin aynı olması gerekiyor.Kimlik üzerinde bulunan bilgiler ile hesapta bulunan bilgiler uyuşmayan kullanıcıların hesaplarını tekrar geri alma durumu bulunmuyor.

sosyal-medya-yasak_2051

Kullanıcılar, sosyal paylaşım sitelerine VPN uygulaması üzerinden girebiliyor.

Facebook hesabı kilitlenen kullanıcılar hesaba yeniden giriş yapmak istediklerinde kimlik ibrazı sayfasına yönlendirildiği için hesaba giriş yapılamıyor.Facebook’ta kimlik ibrazı işlemi şuan için Facebook tarafından yaşanan güncelleme nedeniyle gerçekleştirilemiyor.Facebook hesabınıza giriş yapmak istediğinizde hesabınız kilitlendi uyarısı alıyorsanız eğer kimlik ibrazı yapılması gerekiyor.Bununla alakalı olarak Facebook’a kimlik gönderilmesi gerekiyor, fakat Facebook tarafından uygulanan güncelleme çalışması nedeniyle herhangi bir işlem gerçekleştirilemiyor.

Facebook hesap kilitlenmesi,Facebook kimlik ibrazı,Facebook kimlik yükleme,Facebook hesabım kapatıldı,Facebook hesabım kilitlendi,Facebook hesabıma giriş yapamıyorum,Facebook hesabına yönelik şifre sıfırlama kodu gönderilememesi, Facebook hesabından çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yapılamıyor,Facebook hesabının kapatılması gibi problemlerde aynı şekilde Facebook tarafından yaşanan problem nedeniyle kullanıcılar hesaplarına giriş yapamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir