Modem Kurulumu
Samsung Galaxy Note 5 Hard Reset
Samsung Galaxy Note 5 Hard Reset

Samsung Galaxy Note 5 Hard Reset

Samsung Galaxy Note 5 ekran kilidini unuttum ne yapabilirim? Samsung Galaxy Note 5 Hard Reset işlemi nasıl gerçekleştirilir? Samsung Galaxy Note 5 Hard Reset işlemi gerçekleştirilirken nelere dikkat edilmelidir? Samsung Galaxy Note 5 Hard Reset işlemi gerçekleştirilirken yaşanan sorunlar nelerdir? Samsung Galaxy Note 5 Hard Reset resimli anlatım.

Samsung Galaxy Note 5 telefonunuz ile sorun yazıyorsanız, telefonun ekranına koyduğunuz şifrelemeyi unuttuysanız, telefonunuzun yavaş çalıştığını düşünüyorsanız, telefonun performansında düşüş olduğunu düşünüyorsanız telefona hard-reset işlemini uygulayabilirsiniz. Samsung Galaxy Note 5’e hard-reset işlemini gerçekleştirdiğinizde , telefonunuz tamamen sıfırlanarak kutusundan ilk çıkardığınız ana geri dönecektir. Belirttiğimiz adımları takip ederek telefonunuzu sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta şarj seviyesinin %70 üzerinde olması ve içerisinde yer alan verilerin tamamının kaybolacağı bu işlemi yapmadan önce cihazda yer alan verileri tamamen yedeklemeniz gereklidir.

Öncelikle menüden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz bunun için Ayarlar menüsünden Yedekle ve Fabrika Ayarlarına Sıfırla kısmından Herşeyi silme, cihazı komple temizleme işlemini onaylayarak yapabilirsiniz.

İkinci bir yöntem olarak cihazını tamamen kapatarak aynı anda Samsung logosu çıkıncaya kadar Ses Açma + Menü Düğmesi + Güç Güğmesine basılı bekliyoruz.samsung-galaxy-note-5-hard-reset-1Ses tuşlarının yardımı ile  “wipe data / factory reset”  yazısının üstüne gelerek Power (Güç Tuşu) ile içerisine giriş yapıyoruz.samsung-galaxy-note-5-hard-reset-2Yes–delete all user data” seçeneğinin üstüne gelerek Power tuşu ile onaylıyoruz.samsung-galaxy-note-5-hard-reset-3Son olarak “Reboot System Now” seçeneğini Power tuşu ile onaylayarak Hard-Reset işlemini bitiriyoruz.

Cihazın sıfırlama işlemini tamamlamış bulunuyoruz açılma süresi sıfırlanmadan kaynaklı normalden biraz uzun sürecektir ilk kurulum adımlarını gerçekleştirerek cihazını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu işlem sonrasında tüm verileriniz kaybolacaktır!!!

Sıfırlama işlemi başarı ile gerçekleşmiştir. Yapılan hatalı işlem sonrası telefonunuz daha büyük sorunlarla karşılaşabilir teknik bilginize güvenmediğiniz takdir de profesyonel destek almanızı tavsiye ederiz. Yapılan hatalı işlemlerden www.modemkurulumu.com sorumlu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir