U.S. Robotics 9111 Kablosuz Modem Kurulumu
U.S. Robotics 9111 Kablosuz Modem Kurulumu

U.S. Robotics 9111 Kablosuz Modem Kurulumu

U.S. Robotics 9111 Kablosuz Modem kurulumu nasıl yapılır? U.S. Robotics 9111 Kablosuz Modem kablosuz ayarları nasıl yapılır? U.S. Robotics 9111 Kablosuz Modem internet ayarları nasıl yapılır? U.S. Robotics 9111 Kablosuz Modem güncellemesi nasıl yapılır? U.S. Robotics 9111 Kablosuz Modem şifresi nedir? U.S. Robotics 9111 Kablosuz Modem kurulumu resimli anlatım.

U.S. Robotics 9111 Kablosuz Modem Kurulumu nasıl yapılır resimli anlatım ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Kurulum işlemlerine başlamak için modem kablo bağlantılarını yapıyoruz ve modem üzerindeki ışıkların sabit olarak yanmasını bekliyoruz. Modem ışıkları sabitlendikten sonra bilgisayarımızdan boş bir internet sayfası açarak açmış olduğumuz sayfanın üst kısmında yer alan adres satırına 192.168.2.1 yazarak modem arayüzüne giriş yapıyoruz.Karşımıza şifre isteyen bir ekran çıkacaktır bu ekranı boş bırakarak LOGİN butonu ile geçiyoruz.U.S. Robotics 9111-1( Giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifre hata sayfası ile karşılaşıyorsak modeme reset atarak tekrar kurulum yapmanız gerekir konu ile alakalı Modem Arayüz Şifreleri ve İp Adresleri yazımızdan U.S. Robotics 9111 Kablosuz Modem Nasıl Resetlenir? kısmına bakarak yardım alabilirsiniz.)

Arayüze ulaştıktan sonra sayfanın sol kısmından SETUP WİZARD yazan başlığa tıklayarak gelen ekranda ülke kısmını Turkey olarak seçip Apply butonuna basıyoruz.U.S. Robotics 9111-2Ülke seçimi için ileti penceresi çıkacaktır Tamam butonu ile onaylıyoruz.U.S. Robotics 9111-3Kurulum ekranında ilk sayfayı NEXT butonu ile geçiyoruz.U.S. Robotics 9111-4İkinci sayfa modem arayüz şifresini değişmemizi isteyen sayfa bu bölümüde NEXT butonu ile geçelim.U.S. Robotics 9111-5Üçüncü ekran Kablosuz Ağ Adı ile Kanal Ayarının ekranı resimde belirtildiği gibi ayarları yapıp NEXT ile ilerliyoruz.U.S. Robotics 9111-6Kablosuz şifre ayarları sayfası açılacak bu sayfada Pass phrase  kısmında bir şifre yazarak next butonu ile ilerliyoruz. usroboticsSonraki sayfada parametre ayarları için ülkeyi TURKEY  olarak seçiyoruz ayarları gireceğimiz kısım açılacaktır hemen altındaU.S. Robotics 9111-7Parametre ayarlarını aşağıdaki resimde olduğu gibi yapılandırarak servis sağlayıcısından almış oldugunuz Adsl Kullanıcı Adı ve Şifresini yazıyoruz NEXT butonu ile devam ediyoruz. U.S. Robotics 9111-8Son olarak yaptığımız ayarları kontrol edeceğimiz ekran çıkacaktır bu ekrandan kontrolleri yaparak NEXT butonu ile kurulumu bitiriyoruz.U.S. Robotics 9111-9Ayarları kaydettiğine dair ekranda Your data is being saved. yazısı çıkacak bu yazıyı görürseniz kurulum işlemi tamamlanmış demektir.U.S. Robotics 9111-10

Kurulum adımlarını doğru olarak yaptığınız halde internet e giremiyorsanız internet hizmetini almış olduğunuz servis sağlayıcısı ile irtibat kurmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir