Airties Rt-103 Modem Kurulumu
Airties Rt-103 Modem Kurulumu

Airties Rt-103 Modem Kurulumu

Airties Rt-103 Modem Kurulumu nasıl yapılır? Airties Rt-103 Modem internet ayarları nasıl yapılır? Airties Rt-103 Modem şifresi nedir? Airties Rt-103 Modem arayüzüne nasıl giriş yapılır? Airties Rt-103 Modem güncellemesi nasıl yapılır?

İlk olarak modem kablo bağlantılarının doğru bir şekilde yapıldığından emin olmamız lazım  daha sonra boş bir web tarayıcısı açarak adres satırına 192.168.2.1 yazıp enter tuşu ile giriş yapıyoruz.
Karşınıza şifre isteyen bir ekran çıkacaktır. Şifre kısmını boş bırakarak Tamam butonu ile modem arayüzüne giriş yapıyoruz.Airties Rt103-1( Giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifre hata sayfası ile karşılaşıyorsak modeme reset atarak tekrar kurulum yapmanız gerekir konu ile alakalı Modem Arayüz Şifreleri ve İp Adresleri yazımızdan Airties Rt-103 Modem Nasıl Resetlenir? kısmına bakarak yardım alabilirsiniz.)

Modem arayüzü açıldıktan sonra sayfanın sol kısmında yer alan menüden ADSL kısmına tıklıyoruz altındaki menüden ADSL Ayarları başlığını seçiyoruz ve gelen ekrandaki VC1 yazan bölüme tıklayarak kurulum yapacağımız ekranı açıyoruz.Airties Rt103-3Kurulum ekranı açıldıktan sonra resimde kırmızı ile belirtilen noktaları dikkatli bir şekilde ayarlıyoruz, Kullanıcı Adı yazan kısımda servis sağlayıcınız domain uzantısını eklemeyi unutmayın (örn. @ttnet, @vodafone, @turk.net…) ayarları yaptıktan sonra sayfanın altında yer alan Kaydet butonu ile yaptığımız ayarları kaydediyoruz.Airties Rt103-4Karşımıza onay ekranı gelecektir. Bu ekranda Tamam butonu ile kayıt işlemini onaylıyoruz. Airties Rt103-5Modem kurulumu tamamlamak için kendisini yeniden başlatacaktır bu süre içerisinde müdahale etmemeniz gerekiyor.

Kurulum adımlarını doğru bir şekilde yaptığınız takdirde modem arayüzüne giriş yapamıyorsanız servis sağlayıcınız ile irtibat kurmanı gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir