Zyxel Prestige 600 Modem Kurulumu
Zyxel Prestige 600 Modem Kurulumu

Zyxel Prestige 600 Modem Kurulumu

Zyxel Prestige 600 Modem kurulumu nasıl yapılır? Zyxel Prestige 600 Modem şifresi nedir? Zyxel Prestige 600 Modem kurulumu resimli anlatım. Zyxel Prestige 600 Modem internet ayarları nasıl yapılır? Zyxel Prestige 600 Modem güncellemesi nasıl yapılır? Zyxel Prestige 600 Modem kablosuz ayarları nasıl yapılır?

Zyxel Prestige 600 Modem Kurulumu nun nasıl yapılacağı hakkında resimli olarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.İlk olarak modem kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapıyoruz ve boş bir internet tarayıcısı açarak 192.168.1.1 adresine giriş yapıyoruz.

Karşımız şifre isteyen ekran gelecektir. Şifre kısmına 1234 yazarak Sisteme giriş butonu ile giriş yapıyoruz.( Giriş yap dedikten sonra kullanıcı adı ve şifre hata sayfası ile karşılaşıyorsak modeme reset atarak tekrar kurulum yapmanız gerekir konu ile alakalı Modem Arayüz Şifreleri ve İp Adresleri yazımızdan Zyxel Prestige 600 Modem Nasıl Resetlenir? kısmına bakarak yardım alabilirsiniz.)

Sonrasında modem arayüzü için yeni şifre isteyen bir ekran çıkacaktır bu ekranda değişiklik yapmadan ihmal et butonu ile geçiyoruz. Şifre değiştirildiği takdirde ilerleyen süreçte modem arayüzüne girişte sorun yaşayabilirsiniz.Gelen ekrandan Gelişmiş ayarlara gidin ve  Her zaman gelişmiş kurulumla başlamak için buraya tıklayın seçeneklerini seçerek Uygula butonu ile sonraki adıma geçiyoruz.Modem arayüzüne ulaştıktan sonra sayfanın sol tarafında yer alan menüden Ağ seçeneğine tıklıyoruz altında açılan menüden Geniş Alan Ağı yazan kısıma tıklayarak kurulum ekranına geliyoruz.Kurulum ekranında aşağıdaki resimde kırmızı olarak belirtilen kısımları dikkatli bir şekilde doldurduktan sonra Uygula butonu ile yaptığımız ayarları kaydediyoruz.Sayfanın en altında yer alan Mesaj kutusunda Configuration updated succesfully yazısını gördüğümüz zaman kurulum işlemi tamamlanmış demektir.

Kurulum adımlarını doğru bir şekilde gerçekleştirdiğiniz halde bağlantı kuramıyorsanız servis sağlayıcınız ile irtibat kurmanı gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir